Meditatsioon lapsevanematele

Ühine minuga tasuta veebipõhisel meditatsioonirännakul, mis sobib nii algajatele kui kogenutele. Võta aega, et lõdvestuda, vabastada end pingest ja pane tempokale nädalale mõnus punkt.  

Liitu järgmise meditatsiooniga 5. detsembril

Kuupäev

5. detsember, pühapäev

Aeg

Algus kell 20.00, kestvus u 45min

Koht

Veebipõhine. Liitumise link jõuab Sinuni e-postiga

Hind

Tasuta. See on minu kingitus Sulle.

Formaat

Juhendan Sind muusika saatel häälega.

Mida vajan?

Leia vaikne koht, kus Sind ei segata. Kõrvaklappidega on kogemus parem.

Registreeru

Andres Sirel meditatsioon

Varasemate osalejate tagasiside:

Meditatsioonist

Minu juhendatav meditatsioon tugineb 5-osalisel Max Meditation System™ tehnikal, mis aitab läbi meelerahu kaasa tervenemisele, loob sisemist tasakaalu ja tugevdab immuunsust. Turvaline süsteem kombineerib ida ja lääne parimad tehnikaid, neurolingvistilist programmeerimist (NLP) ja ajas tõestatud meditatsiooniviise.

Max meditatsioon sobib suurepäraselt igale emale ja isale, kes otsib praegusel keerulisel ajal loomulikku ja efektiivset viisi stressi maandamiseks, tasakaalu leidmiseks ning oma sisemise positiivse energiavaru ammutamiseks.

Registreeru

Juhendaja

Andres Sirel on ettevõtja, isa, tervendaja ja parandamatu optimist. Andres on Modernse Müstikakooli sertifitseeritud energiaterapeut ja juhib igapäevaselt rahvusvahelist arendavat mängu, mänguasju ja hariduslikku robootikat pakkuvat ettevõtet Insplay.

Elukestva õppijana arvab ta, et positiivsus on edasiviiv jõud. Ta väärtustab ja praktiseerib tervislikke eluviise ning otsib üha paremaid tööriistu ja lugusid. Andrese missioon on aidata teistel saada parem kontakt iseenda, rõõmsama elu ja mängulise arenguga.

Loe edasi