Ühine minuga mängulisemas elus


Isa

Soovin olla teadlik vanem oma kahele 15a ja 10a  tütrele.

Ettevõtja

Algatamine ja juhtimine on olnud minu aktiivse elu lahutamatu osa.

Areng

Olen elukestev õppija, kes tahab elada täisväärtuslikult üle 100 aasta. Mulle on tähtis vaimne tasakaal ja aitan teisi sel teekonnal.

Mees

Paarisuhe vajab aktiivset armastust, hoolitsust ja ausat suhtlust.

Kas ma suudan olla 100 aastaselt mänguline?

Elukestva õppija ja parandamatu optimistina arvan, et positiivsus on edasiviiv jõud. Soovin terve, vaimselt tasakaaluka ja õppimisvõimelisena elada üle 100 aasta, et tahaksin ka lastelastega koos mängida. Väärtustan ja praktiseerin tervislikke eluviise ning otsin üha paremaid tööriistu ja lugusid.

Olen isa kahele tütrele. Tööelu Microsoftis viis mu lõpuks kogu perega Malaisiasse, kus juhtisin Windowsi ja seadmete äriüksust. Microsoftis töötatud 11 aasta jooksul saavutasin rahvusvahelise edu, mis viis aina uute küsimuste ja eneseotsinguteni. Sain aru, et ambitsioonika karjääri jätkamine samal moel, oleks tähendanud läbipõlemist ja sisemise elurõõmu kadumist.

Peale mitmete erinevate vaimsete praktikate kasutamist jõudsin Modern Mystery Schoolini. Müstikakoolis kogetu osutus elumuutvaks ja otsustasin hakata õpetusi ise edasi andma. Praegu olen Eesti Müstikakooli sertifitseeritud tervendaja, rituaalimeister ja viin läbi eluaktivatsiooni sessioone ning aitan inimesi energiaterapeudina. Lisaks pakun vaimsel teel olijatele toetavat nõustamisteenust ja konsultatsiooni (coaching).

Minu igapäevane roll on juhtida rahvusvahelist arendavaid mänguasju ja hariduslikku robootikat turustavat hulgikaubandusettevõtet Insplay. Läbi Insplay tegemiste aitame koos lapsevanemate ja õpetajatega kasutada mängu uue põlvkonna tulevikuoskuste arendamise toetamiseks.

Minu missioon on aidata teistel saada parem ühendus iseenda, rõõmsama elu ja mängulise arenguga. Siin kodulehel jagan Sinuga oma rännakute positiivseid kogemusi ja valusaid õppetunde. 

Me oleme see, mida mõtleme. Kõik, mis me oleme, tekib meie mõtetest. Oma mõtetega loome oma maailma.

- Buddha 

Me oleme see, mida mõtleme. Kõik, mis me oleme, tekib meie mõtetest. Oma mõtetega loome oma maailma. - Buddha

11 aastat Microsoftis, sellest 2 aastat perega Malaisias

Töötasin 11 aastat Microsoftis, kus mul olid erinevad põnevad ametid. Ehitasin üles ühe Eesti suurima tehnoloogiakommuni, aitasin turule tuua Windowsi versioonid Vistast kuni Windows 10ni ja sain tegeleda nii müügitööga kui juhtida Malaisia tooteturundus divisioni. 2 aastat elasimegi perega Kuala Lumpuris. Olen üks neist, kes tuli tagasi koju, et pakkuda oma lastele eestikeelset õppekeskkonda.

Kasvamine juhina

Pean ennast nõudlikuks ja hoolivaks juhiks. Väärtustan missiooni- ja visioonikesksust. Perefirma juhtimist üle võttes olen saanud Insplays väärtuslikke kogemusi muudatuste juhtimises nagu brändiuuendus, tootepakkumuse muutmine ja organisatsioonikultuuri arendamine. Juhtimisoskuste arendamine on pidev protsess, millest ei puudu ka ebaõnnestumised ja karide ületamine.

Elumuutev müstikakool Modern Mystery School

Aasta 2019 alguses avastasin enda jaoks Müstikakooli, mille juured ulatuvad Kuningas Salomoni aega. Need iidsed õpetused on suunanud mind sügavale vaimsele ja enesearengu teele ning olen jõudnud arusaamale, et ainsad piirid seame endale ise. Pärast mitmeid positiivseid kogemusi otsustasin hakata neid õpetusi ise edasi andma ja läbisin tervendaja akadeemia programmi. See annab mulle võimaluse teisi teenida läbi elumuutvate praktikate jagamise. Loe lisa teenuste kohta

Lapsevanema rolli lahtimõtestamine

Vaimsete praktikatega kokkupuutunud teavad, et teiste muutmine läbi kontrolli ei tööta. Teadlik vanem saab aru, et ainus kasvatamist vajav laps on tema ise. Näen oma tütreid gurude ja õpetajatena, kes aitavad mul ärgata ja läbi teadlikkuse luua enda ja nendega parem suhe. Lapsed peegeldavad meie enda lapsepõlve haavu ja selle kaudu on võimalik jõuda teadmiseni, kuidas saame terveneda. Uue hariduse ja vanemluse teemad on mulle väga südamelähedased.

Tasakaal - eduka elu saladus

Elu on pidevalt muutuses, dünaamiline. Inimestena otsime progressi ja tõeline elu toimub väljaspool mugavustsooni. Usun, et hea tasakaal peitub selles, kuidas tunda elu üle rõõmu läbi keskmes viibimise. Pole mõtet pingutada pidevalt uute tippude vallutamise nimel, kui me ei oska väärtustada teekonda. Aitan Sul läbi meditatsiooni ja erinevate tööriistade luua oma tasakaalu distsipliin.

Superinimese otsingutel

Meis kõigis on potentsiaali millegi enama jaoks. Minu kirg on õppida ennast paremini tundma, panna end pidevalt proovile ja häälestada selliselt, et iga päevaga luua endast parem versioon. Kui läheme elule ja takistustele julgelt vastu, siis saame treenida oma tahtejõudu ja õppida oma peamist vastast ehk egot juhtima.