Max meditatsioon Andresega

Juhendatud meditatsioonirännak

Aitäh huvi eest, selleks korraks on registreerumine lõppenud

Kuupäev

15. dets, neljapäev

Aeg

Algus kell 19.00, kestvus u 1 tund

Koht

Spark Space, Tulika 19a

Hind

Pileti hind 15€

Formaat

Juhendan Sind muusika saatel häälega.

Mida vajan?

Eelnev kogemus ega ettevalmistus pole oluline. Tule kohale, koge ja naudi.

Meditatsioonist

Minu juhendatav meditatsioon tugineb 5-osalisel Max Meditation System™ tehnikal, mida õppisin Londonis. Max meditatsioon aitab läbi meelerahu kaasa tervenemisele, loob sisemist tasakaalu ja tugevdab immuunsust. Turvaline süsteem kombineerib ida ja lääne parimad tehnikaid, neurolingvistilist programmeerimist (NLP) ja ajas tõestatud meditatsiooniviise.

Max meditatsioon sobib suurepäraselt igaühele, kes otsib praegusel keerulisel ajal loomulikku ja efektiivset viisi stressi maandamiseks, tasakaalu leidmiseks ning oma sisemise positiivse energiavaru ammutamiseks.

Juhendaja

Andres Sirel on ettevõtja, isa, tervendaja ja parandamatu optimist. Andres on Modernse Müstikakooli sertifitseeritud energiaterapeut ja rituaalimeister ning juhib igapäevaselt rahvusvahelist arendavat mängu, mänguasju ja hariduslikku robootikat pakkuvat ettevõtet Insplay.

Andres Sirel

Elukestva õppijana arvab ta, et positiivsus on edasiviiv jõud. Ta väärtustab ja praktiseerib tervislikke eluviise ning otsib üha paremaid tööriistu ja lugusid. Andrese missioon on aidata teistel saada parem ühendus iseenda, rõõmsama elu ja mängulise arenguga.

Loe edasi

Toimumisaeg
neljapäev
15. detsember 2022
19:00 20:00 Europe/Tallinn
Asukoht

Spark Space

Tulika 19a
Korpus A, 4 korrus
Tallinn
--Spark Space--
Asukoht
Korraldaja

Andres Sirel

JAGA

Aita levitada sõna ja jaga seda sündmust.