Max meditatsioon Andresega

Juhendatud meditatsioonirännak

Aitäh huvi eest, selleks korraks on registreerumine lõppenud

Kuupäev

15. mai, esmaspäev

Aeg

Algus kell 19.00, kestvus u 1 tund

Koht

Spark Space, Tulika 19a

Energiavahetus

Pileti hind 15€

Formaat

Juhendan Sind hääle ja muusikaga.

Mida vajan?

Eelnev kogemus ega ettevalmistus pole oluline. Tule kohale, koge ja naudi.

Meditatsioonist

Minu juhendatav meditatsioon tugineb 5-osalisel Max Meditation System™ tehnikal, mida õppisin Londonis. Max meditatsioon aitab läbi meelerahu kaasa tervenemisele, loob sisemist tasakaalu ja tugevdab immuunsust. Turvaline süsteem kombineerib ida ja lääne parimad tehnikaid, neurolingvistilist programmeerimist (NLP) ja ajas tõestatud meditatsiooniviise.

Max meditatsioon sobib suurepäraselt igaühele, kes otsib praegusel kiirel ajal loomulikku ja efektiivset viisi stressi maandamiseks, tasakaalu leidmiseks ning oma sisemise positiivse energiavaru ammutamiseks.

Juhendaja

Andres Sirel on ettevõtja, isa, tervendaja ja parandamatu optimist. Andres on Modernse Müstikakooli sertifitseeritud energiaterapeut, 2. taseme rituaalimeister ja kõrgelt initsieeritud ning juhib igapäevaselt rahvusvahelist arendavat mängu, mänguasju ja hariduslikku robootikat pakkuvat ettevõtet Insplay.  Elukestva õppijana arvab ta, et positiivsus on edasiviiv jõud. 

Andres Sirel - meditatsioon

Ta väärtustab ja praktiseerib tervislikke eluviise ning otsib üha paremaid tööriistu ja lugusid. Andrese missioon on aidata teistel saada parem ühendus iseenda, rõõmsama elu ja mängulise arenguga.

Loe edasi

Toimumisaeg
esmaspäev
15. mai 2023
19:00 20:30 Europe/Tallinn
Asukoht

Spark Space

Tulika 19a
Korpus A, 4 korrus
Tallinn
--Spark Space--
Asukoht
Korraldaja

Andres Sirel

JAGA

Aita levitada sõna ja jaga seda sündmust.