Elu aktiveerimine

Alusta siit, et avada oma tegelik potentsiaal ja joondu isikliku missiooniga.

Broneeri aeg

Modernse müstikakooli üks peamiseid tervendusi on elu aktiveerimine - ajas tõestatud šamanistlik meetod, mis aitab taasluua ühenduse Sinu kõrgema mina, annete ja elu eesmärgiga. See eraseanss avab Sinu potentsiaali, et liikuda edasi oma tegelikul elurajal. Meetod aktiveerib Sinu DNA plaani ja avab ukse unikaalsetele eluvõimalustele.

Minu enda eluaktivatsioon oli võimas kogemus, mille järel nägin oma elu, harjumusi ja ka sõltuvusi uues valguses. See andis mulle jõudu öelda osadest sõltuvustest lahti, mis mind tegelikult ei teeninud enam.

Kas oled valmis lahti laskma oma vanadest mustritest ja harjumustest?

DNA aktiveerimise modaalsus koosneb 3 lihtsast sammust

1. Tasakaalustamine

Taastab ja tasakaalustab mitmed kihid Sinu füüsilises ja energeetilises struktuuris, et olla avatud ja häälestatud kõrgemale seisundile.

2. Valguse toomine

Loob tugevama ühenduse Sinu füüsilise ja vaimse DNA vahel ning toob biovälja uut energiat ja elujõudu.

3. Lugemine

Põgusa lugemise käigus vahendan DNA koodonitest ehk Sinu allikast pärit informatsiooni.

Elu aktiveerimine valgustab alateadvuse pimedates nurgatagustes peituvaid mustreid ja annab Sulle võimaluse neid tähele panna ning teha teadlikumaid valikuid. Praktiliste tulemustena on paljud täheldanud märkimisväärset stressilangust, depressiooni kadumist, selgust ja tervenemist. Uue energiaga saad transformeeruda murdes oma negatiivseid mõttemustreid ja tegevusi.

Lisaks elu aktiveerimisele, sisaldab see seanss energiajoondamisi, mis aitavad luua rahu ja ühendust meele, keha ja vaimu vahel. Ühtlasi viin läbi emotsionaalsete sidemete läbilõikamise praktika (Emotional Cord Cutting), mis aitab vanadest negatiivsetest energiatest lahti lasta.

Seansi pikkus on kokku u. 90 minutit.

Kui ma pole just reisimas, toimuvad seansid Tallinnas.

Energiavahetus: 300 €. Hind sisaldab kõrge vibratsiooniga eliksiiride Purificato ja Crystalis komplekti, mis aitavad integreerida ja taastuda pärast seansil läbiviidud energiatööst.