Elu aktiveerimine

Alusta siit, et avada oma tegelik potentsiaal ja joondu isikliku missiooniga.

Broneeri aeg

Modernse müstikakooli üks peamiseid tervendusi on elu aktiveerimine - ajas tõestatud meetod, mis aitab luua ühenduse Sinu kõrgema mina, annete ja elu eesmärgiga. See eraseanss avab Sinu potentsiaali, et liikuda edasi oma tegelikul elurajal! Meetod aktiveerib Sinu DNA plaani ja avab ukse unikaalsetele eluvõimalustele.

Minu enda eluaktivatsioon oli võimas kogemus, mille järel nägin oma elu, harjumusi ja ka sõltuvusi uues valguses. See andis mulle jõudu öelda osadest sõltuvustest lahti, mis mind tegelikult ei teeninud enam.

Kas oled valmis lahti laskma oma vanadest mustritest ja harjumustest?

3 lihtsa sammuga DNA aktiveerimiseni

1. Tasakaalustamine

Taastab ja tasakaalustab mitmed kihid Sinu füüsilises ja energeetilises struktuuris, et olla avatud ja häälestatud kõrgemale seisundile.

2. Valguse toomine

Laiendab Sinu võimekust särada läbi füüsilise ja vaimse DNA valgustamise ning toob biovälja uut energiat ja elujõudu.

3. Lugemine

Põgusa lugemise käigus vahendan DNA koodonitest ehk Sinu allikast pärit informatsiooni.

Elu aktiveerimine valgustab alateadvuse pimedates nurgatagustes peituvaid mustreid ja annab Sulle võimaluse neid tähele panna. Praktiliste tulemustena võid näha oma elus märkimisväärset stressilangust, depressiooni kadumist, selgust ja tervenemist. Uue energiaga saad transformeeruda murdes oma negatiivseid mõttemustreid ja tegevusi.

Lisaks elu aktiveerimisele, sisaldab see seanss mitmeid energiajoondamisi, mis aitavad luua rahu ja ühendust meele, keha ja vaimu vahel.

Seansi pikkus on kokku u. 90 minutit.

Kui ma pole just reisimas, toimuvad seansid Tallinnas.

Energiavahetus: 200 €. Hind sisaldab kõrge vibratsiooniga eliksiiride Purificato ja Crystalis komplekti, mis aitavad integreerida ja taastuda pärast seansil läbiviidud energiatööst.

Kas oled valmis?

On aeg avada Sinu tõeline potentsiaal läbi elu aktiveerimise!

Kõlab liiga voodoo?

Kas oled analüütiline nagu mina ja soovid aru saada elu aktiveerimises käigus DNA potentsiaali äratamise teaduslikust poolest? Õnneks jõuab tänapäevane teadus iidsetele õpetustele järgi ja julgustan vaatama Mystery Teachings episoodi, kus esineb füüsikadoktor Theresa Bullard.

Kvandist kosmiliseni, oleme mitmemõõtmelised ja tohutu potentsiaaliga olendid, kes vajavad viisi DNA avamiseks. Theresa Bullard arutleb DNA plaani teadusliku ja metafüüsilise olemuse üle ja selgitab, kuidas saame ära kasutada oma täielikku geneetilist potentsiaali.

Vaata saadet

 Gaia
 Apple TV
 Amazon Prime Video

Kvandist kosmiliseni, oleme mitmemõõtmelised ja tohutu potentsiaaliga olendid, kes vajavad viisi DNA avamiseks. Theresa Bullard arutleb DNA plaani teadusliku ja metafüüsilise olemuse üle ja selgitab, kuidas saame ära kasutada oma täielikku geneetilist potentsiaali.